Satilik Ev, Lendava/Lendva, Prekmurje, Slovenya, Lendavske gorice 412B

Satilik - Cod. 35806

  • Tipoloji: Ev
  • Bölge: 100 m²
  • Daire No: 4
  • Kat: 1

Lendva'nın üzüm bağlarının dibinde, satılık müstakil bir ev, kıyıya inşa edilmiş ve hemen yenilenmiştir. Yakınlarda ünlü termal banyoya, okula, anaokuluna, sağlık merkezine, eczaneye, alışveriş merkezine, tiyatroya vb. Yürüyerek ulaşabilirsiniz. Genç çiftler, küçük çocuklar için ideal seçim.
Ev 1975 yılında inşa edilmiş ve bir çatı, ısı yalıtımı, plastik pencereler ve giriş kapıları ile 2005/2006 yılında yenilenmiştir. Isıtma, 2015 yılında yenilenen bir gaz yakıtlı kazan sistemidir ve kış aylarında büyük odun sobası kullanan bir soba ile çözülmektedir. Sıcak su, elektrikli kazanlarla sağlanmaktadır. Bina mükemmel durumda, 2 katlı, avlu teraslı, 177.5nm - 93.7 nm kullanışlı kat alanıdır. Konutun bakım maliyetleri son derece düşüktür. Evin önü, caddenin hemen önünde birkaç otopark için uygundur - evin yanında büyük, ayrı bir 21 metrekare garaj bulunmaktadır.
Evin zemin katında geniş bir lobi, büyük bir mutfak, duşlu ve tuvaletli banyo, iki küçük oda ve bir garaj bulunmaktadır. Üst katta rahat ve güvenli bir ahşap merdivene binebilirsiniz. Burada yemek odasını ve doğrudan hoş, rahat bir terasa ve avluya yürüyerek ulaşabileceğiniz geniş ve aydınlık bir oturma odasını bulacaksınız. Oturma odasında kışın güzel bir atmosferi ısıtan kaplı baca ile güzel bir çinili soba vardır.
Ayrıca sağ tarafta, depolamak için mükemmel bir seçenek olan küçük bir kilerle İsveç mutfağı. Mutfaktan uzun bir balkondan bahçeye de vardık. Solda iki yatak odası veya bir çocuk odası ve küvetli ve tuvaletli bir banyo bulunmaktadır.
Ana binanın arkasında 102.2 m2 2 katlı müstakil ev bulunmaktadır. Üst kattaki alan 42 m² genişliğindedir ve küçük kapalı alandan mutfağa gider ve daha sonra yemek odasına gelir. oda açılır. Tuvalet ve küvet içeren küçük bir banyoya mutfaktan erişilebilir. Küçük evin küçük bir bölümünü yeniledikten sonra, tamamen ayrı olan ve kiralanabilen iki kişi için güzel bir küçük daire geliştirmek mümkündür. İki bina ayrı bir altyapıya sahip olduğundan, birbirinden bağımsızdırlar.
Evin giriş katında, 400 kapitalist üzüm bağı tarafından üretilen şarapları koruyan rahat bir şarap mahzeni bulunmaktadır. Üzüm ve şarap üretimi için gerekli ekipman ve ekipman, mülkün temel fiyatıdır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB