Satilik Diğer (Ticari), Dovje, Gorenjska, Slovenya, Dovje 98

Satilik - Cod. 39242

  • Tipoloji: Diğer (Ticari)
  • Bölge: 345 m²
  • Daire No: 7
  • Kat: 3

S.r.o. sirketimizle 7 evli magaza satiyoruz. Bu dükkan, dağlar ve doğaya ek olarak, insanlarla iletişim ve iletişimden zevk alan genç bir çift için idealdir.
Evimiz, Slovenya'nın en iyi bölgelerinden birinde, yılda 280 güneşli günden fazla olan Triglav Ulusal Parkı'nda, doğrudan Julian Alpleri'nin en yüksek dağı olan Triglav 2864 m'nin altında yer almaktadır Evimiz, 752 m yüksekliktedir. Julian Alpleri'ne. Kranjska Gora'ya 13 km, Bled'e 22 km uzaklıktadır.
Evin tam donanımlı 7 dairesi vardır: her birinin kendine ait mutfağı, banyosu + WC, yatak odası (stüdyo - oturma alanı), internet bağlantısı vardır. Dört dairede Triglav da dahil olmak üzere Julian Alplerinin en güzel manzaralarından biri olan geniş bir balkon vardır. Zemin katta bir teras ve daha küçük bir daire var - yaşadığımız stüdyo (mutfak, oturma alanı, kış terası, banyo + tuvalet, sauna, kazan dairesi, kiler). Evin önünde yaklaşık 8 araba + yeşil alanlar için kapalı büyük bir otopark var.
Son yıllarda bazı büyük restorasyon çalışmaları yaptık - ev çok iyi durumda. Birkaç örnek: tüm dairelerde döşemeleri değiştirdik, güneş enerjili su sistemi kurduk ve kazanı değiştirdik, tüm pencereleri ve kapıları değiştirdik ve cepheyi boyadık, bir kış bahçesi inşa ettik ve evin önünde bir teras yaptık, balkon kiremitleri, çatı ve daha fazlasını yaptık kolektörler, bir ısı pompası (su havası) kurdular, dairelerde ayarlamalar yaptık: yeni boyanmış, yeni yataklar ve şilteler, yeni buzdolapları, yeni LED ışıklar, yeni dolaplar ... 2019 yılında bir güneş enerjisi santrali kurduk - 11.1 Kw.

Kendi rezervasyon sistemimiz var ve ayrıca online rezervasyon hizmeti veren 20'den fazla ortakla çalışıyoruz.

Sadece doğrudan satışlar. RK ile işbirliği yapmak istemiyoruz.

Satış net fiyatımız 580.000 € 'dur.

Evimiz güneş enerjisi ile çalıştığı için aylık harcama azdır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB