Satilik Çiftlik evi, Trsek, Primorska, Slovenya, Trsek

Satilik - Cod. 17474

  • Tipoloji: Çiftlik evi
  • Bölge: 340 m²
  • Daire No: 8
  • Kat: 2

Arazi 340m Su, elektrik bina üzerinde birlikte 180m küçük nehir Dragonja, 2 Evleri, yukarıda küçük bir köy Trsek yılında Istria bölgesinde, Slovenya'nın kıyı. Güzel görünüm. Bir sahibi. Için yasal olarak her şeyi.
Dürüstlük Koper şehir komün olduğunu. Taş evler vardır. bir zemin planı, 45m çevresindeki diğer etrafında 30m olduğunu. Onlar birinci katında terası ile bağlı idi. Bir bahçe gelecekte bir doğa rezerv olacak, nehir vadisinin güney yönelik. Diğer bahçe kuzey üzerinde. Dürüstlük köyün merkezinde, aynı zamanda sınırında. Oldukça iyi çoğunlukla yerel hafta sonları insanlar komşuları ile izole edilmelidir.
Tipik bir Akdeniz iklimi vardır. Güneş, sakin ve sessiz bir sürü. Harika vadi üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Belediye su sonu elektrik sistemine bağlı. Bu bir ev numarası vardır. antik ahşap, taş, fayans. sahip yeniden olasılığı ile ilgilenen varsa Bir sahibi. Için yasal olarak her şeyi.
Uzaklık: Diğer 16 km ile sokak 18km biri Portoroz (Piran) -35 km, Hırvatistan sınır-15km, Opatija-60 km, 45 km, Trieste-30 km, Lipica 45 km, Ljubljana 110 km Umag Koper-ile. Nehre yürüyüş 15 dk. Yakın havaalanları küçük bir tane var Portoroz Trieste, Treviso, Pula, Ljubljana, bulunmaktadır. Sloven deniz (deniz) Koper, Izola, Piran, Lucia (Portoroz) bulunmaktadır.
Fiyatı: 110.000 euro.

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB